اخبار انتخابات
1396/02/26
 • همکاري 2900 نفر به عنوان دستاندرکار برگزاري انتخابات در اسدآباد

  فرماندار شهرستان اسدآباد از همکاري 2 هزار و 900 نفر عوامل برگزاري انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين شهرستان خبر داد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري فرماندار اسدآباد اظهار کرد: اين عوامل و نيروها در بخش‌هاي مختلف چون اجرايي، نظارت، بازرسان، انتظامي و خدمات در 29 ارديبهشت آماده برگزاري انتخابات پرشور و حماسي در سطح شهرستان هستند.

  وي در ادامه با اشاره به پيش‌بيني 11?شعبه اخذ رأي در شهرستان اسدآباد افزود: از اين تعداد شعبه اخذ رأي، ?3 شعبه مربوط به انتخابات شوراهاي اسلامي شهر اسدآباد است که به صورت تمام الکترونيک برگزار مي‌شود.

  افشاري خاطرنشان کرد: از دو هفته گذشته صندوق الکترونيک اخذ آرا در سطح شهر و محل فرمانداري براي آشنايي شهروندان با رأي الکترونيک توسط همکاران دستاندرکار رونمايي شد.

  وي در بخش ديگري از سخنانش گفت: با تمهيدات انديشيده شده و برگزاري جلسات و نيز با آگاهي بالاي مردم و کانديداها، شهرستان از جهت رعايت قانون و پرهيز از تبليغات خارج از زمان قانوني و تبليغات در مکان‌هايي که قانون نصب هر گونه بنر،تراک  و پوستر را منع کرده، رضايت‌بخش بوده و موارد تخلفات اندک است.

  فرماندار شهرستان اسدآباد در پايان اظهار کرد: مردم شهرستان اسدآباد چون ديگر ملت غيور کشور در 29 ارديبهشت با نمايش گذاشتن غرور ملي و حضور در انتخابات، سرنوشت آينده خود و مملکت را رقم  زده و در اين همه‌پرسي بزرگ نماد مردم‌سالاري ديني خود را به بهترين وجه به منصه ظهور خواهند  گذاشت.