فرمانداري اسدآباد
اخبار کرونا
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
31 شهریور 1399 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 683
هفته جاری: 2512
ماه جاری: 24789
تاکنون: 1069207
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار خبر داد؛ پرداخت يک ميليارد و 200 ميليون تسهيلات اشتغال به زنان سرپرست خانوار نهادهاي حمايتي اسدآباد
 • فرماندار اسدآباد از پرداخت 1 ميليارد و 200 ميليون تومان تسهيلات اشتغال زايي به زنان سرپرست خانوار مددجوي نهادهاي حمايتي کميته امداد و بهزيستي اين شهرستان از ابتداي سال تاکنون خبر داد.
 • مجيد درويشي در کارگروه بانوان ،خانواده و جوانان اظهار کرد:2250 زن سرپرست خانوار در شهرستان مددجوي نهادهاي حمايتي بوده که از حمايت هاي کوتاه و بلند مدت کميته امداد (ره )و بهزيستي بهره مند هستند و در راستاي اولويت توجه به اشتغال اين قشر از ابتداي سال جاري تاکنون توسط اين نهادها افزون بر يک ميليارد و 200 ميليون تومان تسهيلات اشتغال در زمينه هاي مختلف به زنان مددجوي متقاضي پرداخت شده است. وي با اشاره به 2050 زن سرپرست خانوار مددجوي کميته امداد و 205 زن سرپرست خانوار مددجوي بهزيستي در اين شهرستان افزود:از تسهيلات پرداختي اشتغال به زنان سرپرست خانوار مددجو نهادهاي حمايتي افزون بر 750 ميليون تومان به نهاد حمايتي کميته امداد و 480 ميليون تومان به نهاد حمايتي بهزيستي اختصاص داشته که در بحث تسهيلات اشتغال زايي به صورت قرض الحسنه به زنان متقاضي جامعه هدف پرداخت شده است. وي در ادامه با بيان اينکه تاکنون 10 هزار نفر از زنان اسدآبادي در مراکز جامع خدمات سلامت در رابطه با پيشگيري از کرونا غربال گري شده اند تصريح کرد:از ابتداي سال تاکنون 1500 نفر از مادران اسدآبادي طي 2 مرحله در رابطه با مراقبت از فرزندان خود آموزش ديده اند . درويشي ياد آور شد : در همين راستا بيش از 300 جلد کتاب آموزشي نيز بين زنان باردار شهرستان با هدف ارتقا سلامت مادران باردار توسط دانشکده علوم پزشکي توزيع شده است.
  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 6
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.