فرمانداري اسدآباد
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
6 خرداد 1399 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 77
هفته جاری: 1718
ماه جاری: 2663
تاکنون: 967954
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  مدير روابط عمومي فرمانداري اسدآباد: روابط عمومي ها مطالبات مردم در فضاي مجازي را رصد کنند
 • مدير روابط عمومي فرمانداري اسدآباد گفت: روابط عمومي ها به فضاي مجازي رصد داشته و مطالبات مردم در فضاي مجازي را به سمع و نظر مديران خود برسانند.
 • مهدي سليماني افزود:پاسخ مطالبات مردمي موجود در فضاي مجازي را تا جايي که جواب قانوني دارد مديران ادارات و دستگاه ها در فضاي مجازي پاسخ دهند تا مردم ببينند که مديران دستگاه ها پاي کار هستند . وي در ادامه با بيان اينکه روساي ادارات چون گذشته نگاه ويژه به روابط عمومي داشته باشند و روابط عمومي را به عنوان يک مشاور در دستگاه اجرايي خود جهت پيشرفت و توسعه دستگاه مربوطه ببينند اظهار داشت:در حال حاضر به عنوان روابط عمومي جديد فرمانداري اسدآباد سعي کرده ايم که روابط عمومي هاي ادارات را در بحث اخبار ادارات مربوطه خود به روز رساني کنيم و ارتباط و تعامل پررنگي با ديگر روابط عمومي ها داشته باشيم . سليماني تعداد دستگاه هاي اجرايي و خدمات رسان اين شهرستان را 55 دستگاه برشمرد و تصريح کرد:کليه اين دستگاه ها داراي روابط عمومي بوده و از اين تعداد روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي ،حمايتي و دانشگاه ها 8 روابط عمومي خانم است. وي اضافه کرد:در صورتي که دستگاه يا اداره اي فاقد روابط عمومي بوده با توجه به بحث خبرنگاران و کانال هاي فضاي مجازي با مدير دستگاه يا رابط دستگاه جهت پيگيري اخبار ادارات فوق جهت ارتباط گيري با خبرنگاران فعال کرده ايم . وي با تاکيد بر تعامل و ارتباط قوي و پررنگ با رسانه ها و خبرنگاران توسط روابط عمومي دستگاه ها افزود: ارتباط گيري و رابطه دوسويه خبرنگاران و روابط عمومي‌ها موجب برقراري ارتباط هدفمند و موثر در جامعه است. سليماني همچنين با تاکيد بر استفاده از ابزارهاي نوين ارتباطي ادامه داد: اگر اطلاع‌رساني با بهره‌گيري از ابزارهاي مختلف ارتباطي سريع انجام شود به طور قطع تأثيرگذاري سازنده‌اي در سازمان داشته و به دنبال آن موج‌آفريني مثبتي ايجاد شده و موفقيت‌هاي زيادي را درپي خواهد داشت.
  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 14
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.