فرمانداري اسدآباد
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
17 تیر 1399 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 529
هفته جاری: 2516
ماه جاری: 10627
تاکنون: 999733
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار شهرستان اسدآباد: مدرسه وندرآباد اسدآباد در مهرماه تکميل مي‌شود/ايجاد 300 نفر اشتغال از سوي بنياد
 • مجيد درويشي از وعده تکميل مدرسه وندرآباد اسدآباد از سوي بنياد برکت در مهرماه خبر داد و گفت: اين بنياد تنها با 5 نيرو در شهرستان توانسته با پرداخت 12ميليارد تومان تسهيلات300 نفر اشتغال ايجاد کند و بايد دست بنياد برکت را بوسيد.
 • فرماندار شهرستان اسدآباد در کميته اشتغال شهرستان اسدآباد يکي از دغدغه هاي اصلي کشور را اشتغال خواند و اظهار کرد: در همين راستا ستاد فرمان امام(ره) بنياد برکت را که زير نظر رهبري است، در ايجاد اشتغال ورود و پيشگام تر از دستگاههاي اجرايي عمل کرده است.   وي با اشاره به اينکه ما به عنوان دستگاههاي اجرايي شهرستان اسدآباد 30 ميليارد تومان اعتبار براي ايجاد هزار و 380نفر نفر شغل را متعهد شده بوديم، گفت: از اين ميزان حدود 24 ميليارد تومان آن در ايجاد اشتغال محقق شده است.   درويشي يادآور شد: بنياد برکت تنها با 5 نيرو در شهرستان توانست  با پرداخت 12ميليارد تومان تسهيلات300 نفر اشتغال ايجاد کند و بايد دست بنياد برکت را بوسيد.    وي با اشاره به کمبود فضاي اداري بنياد برکت، گفت: در صورت وجود امکانات و فضاي بيشتر قطعا" اين بنياد خدمات بهتري راارائه مي دهد که قول مساعد براي حل اين مشکل را مي دهيم.   فرماندار شهرستان اسدآباد با بيان اينکه پرداخت تسهيلات اشتغالزايي بايد به افرادي که اهليت و در اولويت هستند، داده شود، از دهياران خواست که صداقت و امانتدار را در ارائه اطلاعات افراد متقاضي وام به بنياد داشته باشند.   وي خطاب به دستگاه‌هاي صمت، جهاد کشاورزي، ميراث فرهنگي، گفت: بنياد برکت در کنار سامانه رصد و کارا تکميل کننده کار دستگاه‌هاي اجرايي براي ايجاد اشتغال است.   درويشي با تدکيد بر اينکه بنياد برکت بايد روستاهاي زير ?? خانوار را براي دريافت اشتغال هم مدنظر قرار دهد، گفت: يکي از شاخصه‌هاي توسعه اين شهرستان در بخش دامداري است که 15تا 20درصد نياز استان را تأمين مي کند.   وي از تکميل مدرسه وندرآباد اسدآباد در مهرماه خبر داد و  گفت: ساخت اين مدرسه يکي از مطالبات اهالي وندرآباد است که توسط بنياد برکت در حال انجام است که مسئولان اين بنياد قول تکميل آن را در مهرماه دادند.   فرماندار شهرستان اسدآباد از توزيع 5 تن مرغ از سوي بنياد برکت خبر داد که براي کمک به اقشار نيازمند جامعه اسدآباد اختصاص داده شد.  
  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 18
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.