فرمانداري اسدآباد
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
17 تیر 1399 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 566
هفته جاری: 2553
ماه جاری: 10664
تاکنون: 999770
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار اسدآباد؛ انتظار 20 ساله فرهنگيان اسدآبادي در صاحبخانه شدن به زودي به پايان مي رسد
 • فرماندار اسدآباد با اشاره به مسکن فرهنگيان اظهار کرد: پنج هکتار از 30هکتار زمين مسکن فرهنگيان توسط راه و شهرسازي جهت مطالعه استحکام زمين تحويل مشاور داده شده و عمليات اجرايي مطالعه استحکام زمين فوق آغاز گرديده که با پايان مطالعه و تاييد طرح سر انجام پس از 20 سال بلاتکليفي ،مطالبه فرهنگيان اسدآبادي در اين رابطه به زودي مرتفع مي شود.
 • مجيد درويشي در کميته مسکن از سهميه 668 فقره اي مقاوم سازي مسکن روستايي اين شهرستان در سال جاري خبر داد و با تاکيد بر روان سازي پرداخت تسهيلات مقاوم سازي مسکن اظهار کرد:بانکهاي سطح شهرستان موظفند تا پايان مرداد ماه نسبت به جذب اين سهميه اقدام کنند. فرماندار اسدآباد در کميته مسکن با اشاره به طرح جامع شهر اسدآباد گفت: در حال حاضر مرحله کميسيون ماده 5 طرح جامع شهر اسدآباد باقي مانده و لازم است که در راستاي تصويب طرح اداره کل راه و شهرسازي استان و شهرستان همت بگذارند چرا که اگر طرح جامع شهر دير به دست شهر اسدآباد برسد و از افق چشم انداز بگذرد ديگر قابليت اجراي آن به درد مردم نمي خورد . درويشي خاطر نشان کرد: در طرح جامع شهر اسدآباد براي اين شهر افزايش و اضافه ارتفاع پيش بيني شده که هر چه شهر در ارتفاع رشد داشته باشد خدمات رساني به شهر بهتر و ميزان خدمات که به شهرپرداخت مي شود براي مردم ارزان تر خواهد بود. خانه هاي خالي شهر اسدآباد شناسايي مي شوند فرماندار اسدآباد از شناسايي خانه هاي خالي سطح شهر اسدآباد خبر داد و اظهار کرد:شهرداري شهر هر چه سريعتر بر اساس دستور العمل کشوري ساختمان هاي خالي را شناسايي کنند و با اين اقدام مانع افزايش قيمت و کرايه ها شوند، چرا که اين امر يکي از جمله دلايل افزايش قيمت و گراني مسکن به شمار مي رود. وي با اشاره به گراني مسکن نيز ياد آور شد:با توجه به قرار گرفتن استان همدان و از جمله شهرستان اسدآباد در بارانداز بودن غرب به مرکز و شرايط جغرافيايي و خاص ،سرمايه گذاران رغبت بيشتري براي خريد مسکن در اين استان دارند که اين امر خود موجب گراني مشهود تر مسکن در اين منطقه شده است. درويشي تصريح کرد:براي جلوگيري از گراني افسار گسيخته مسکن در شهرستان اسدآباد تعزيرات ،اتحاديه بنگاه ها ،و دستگاه هاي ذي ربط لازم است که نظارت بيشتر به اين امر داشته باشند و دادستان شهرستان دستوري صادر کند که اصناف و تعزيرات بحث اجاره بها و کرايه خانه ها را نظارت کنند چرا که دليلي براي اين حد افزايش و گراني مسکن نيست و اين اجازه را نبايد بدهند. فرماندار اسدآباد اضافه کرد:در بحث گراني مسکن مردم نيز کمک کرده و اگر مسکن و ساختماني که قيمت نامتعارف دارد را کرايه و يا خريداري نکنند .
  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 38
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.