فرمانداري اسدآباد
اخبار کرونا
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
23 مرداد 1399 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 599
هفته جاری: 5117
ماه جاری: 27764
تاکنون: 1038486
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  ضرب العجل 2 ساعته فرماندار اسدآباد: خودروهاي غير بومي براي خروج از شهرستان تنها 2 ساعت مهلت دارند
 • فرماندار اسدآباد گفت: بر اساس مصوبه ستاد مديريت کرونا خودروهاي غير بومي تنها دو ساعت فرصت دارند شهرستان را ترک کنند در غير اين صورت با آنان برخورد قانوني صورت خواهد گرفت.
 • مجيد درويشي در جلسه ستاد مديريت کرونا ويروس اظهار کرد:به منظور پيشگيري ، جلوگيري و مقابله با ابتلا به ويروس کرونا تمامي خودروهاي با پلاک غير از استان همدان توقيف و به پارکينگ هدايت خواهند شد و بدون اجازه دادستان اجازه خروج به خوردهاي توقيف شده در پارکينگ داده نمي شود. درويشي همچنين از تعطيلي کليه صنوف و پاساژهاي شهرستان خبر داد و افزود: تا 15 فروردين به جز خوار بارفروشي ها ، قصابي ها، مرغ فروشي ها، نانوايي ها و فروشگاه هاي زنجيره اي هيچ يک از مغازه هاي سطح شهر حق فعاليت ندارند و هر يک از صنوف و يا مشاغلي که خودسرانه اقدام به فعاليت کنند بدون تعارف پلمپ خواهند شد. وي تصريح کرد:تعطيلي اتحاديه هاي اصناف تا 15 فروردين ادامه داشته و در صورت نياز تمديد مي شود و صنوفي که در طي اين مدت اقدام به فعاليت کرده باشند پلمپ مغازه آنان تا 15 ارديبهشت تمديد مي شود. فرماندار تاکيد کرد: مديريت بازار با اتحاديه ها بوده ، بنابراين هر واحدي که شروع به فعاليت کند مسئوليتش با اتحاديه ها است و بايد پاسخگو باشند. وي با اشاره به فروشگاه هاي زنجيره اي اظهار کرد:ضمن رعايت موارد بهداشتي و استفاده دستکش و ماسک توسط کارکنان فروشگاه ها ،کليه چرخ هاي خريد توسط فروشگاها تا اطلاع ثانوي بايد برداشته شود. درويشي با بيان اينکه بهداشت و درمان و کادر درماني 10 درصد در بحث کنترل و پيشگيري و مقابله با کرونا دخيل هستند و 90 درصد کار نيازمند کمک و ياري مردم با قطع زنجيره انتقال و سرايت کرونا است تصريح کرد: سپاه شهرستان 1200 نيرو در اختيار دانشکده علوم پزشکي شهرستان قرار داده که تاکنون 600 نفر از اين نيروها توسط دانشکده آموزش هاي لازم را براي کمک به دانشکده ديده اند. وي همچنين با تاکيد بر اينکه اکيپ هاي خودجوش بايد تحت نظر خدمات شهري شهرداري براي هر گونه فعاليت و گندزدايي و ضدعفوني سطح شهر فعاليت داشته باشند ياد آور شد:براي نظارت به وضعيت تعطيلي بازار و مغازه ها 3 تيم در شهر اسدآباد ،2 تيم در بخش مرکزي و 1 تيم در بخش پيرسلمان فعاليت دارند. درويشي با تاکيد بر شناسايي خيرين سلامت گفت:بيش از 22 هزار پک بهداشتي و 1000 عدد شيلد از جمله مواردي بوده که توسط خيرين به دانشکده علوم پزشکي شهرستان اهدا شده که جاي تقدير دارد . نظارت بر تعطيلي دکه ها،جلوگيري از فعاليت وانت بارهاي ميوه فروش ،برخورد با دستفروشان،جلوگيري از فعاليت ماشين هاي شخصي مسافربر ،از ديگر مواردي بود که در اين جلسه فرماندار اسدآباد به آن اشاره کرد.
  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 77
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.