فرمانداري اسدآباد
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
6 خرداد 1399 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 1021
هفته جاری: 2662
ماه جاری: 3607
تاکنون: 968818
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  جانشين فرمانده سپاه انصارالحسين(ع) استان همدان گفت: با ديپلماسي التماسي نمي شود امنيت برقرار کرد، بايد براي تأمين امنيت به قدرت برسيم.
 • جانشين فرمانده سپاه انصارالحسين(ع) استان همدان گفت: با ديپلماسي التماسي نمي شود امنيت برقرار کرد، بايد براي تأمين امنيت به قدرت برسيم.
 • سردار مهدي فرجي امروز در همايش ???? نفري بسيجيان اسدآباد، اظهار کرد: نيروي بسيج يکي از کم هزينه ترين، پرکارترين و کارآمدترين نيروها بوده که جمهوري اسلامي بايد نسبت به بسيجيان افتخار کند. وي افزود: تا زماني که بسيج به ميدان نيامده بود کشور ايران اسلامي هيچ گونه عملکرد چشمگير و قابل قبولي نداشت اما در نخستين حضور سازماني و رسمي بسيج در عمليات فتح المبين صدام شکست خورد و ?? هزار کشته از حزب بعث باقي ماند و ?? هزار نفر از سربازان دشمن اسير شدند. فرجي با بيان اينکه هفته گذشته دشمنان ايران اسلامي تمامي توان، استعداد و پول خود را براي آسيب زدن به کشور ايران به ميدان آوردند اما به واسطه بصيرت و شعور سياسي ملت نتوانستند کاري از پيش ببرند، تصريح کرد: اگر هفته گذشته امنيت به کشور بازگشت و داستان اشرار و منافقان جمع شد، به علت حضور معنادار و با نجابت بسيج بود که سعي کرد به کسي آسيب وارد نشود. وي يادآور شد: افتخار مي کنيم که نيروهاي نظامي و انتظامي و بسيج و سپاه کشور در اتفاقات هفته گذشته به ميدان آمدند اما يک اسلحه به کف خيابان نياوردند و با نجابت تمام امنيت دوباره را به کشور بازگرداندند. فرجي با اشاره به اينکه اتفاق هفته گذشته به علت گراني بنزين نبود اما جرقه را براي اشرار فراهم کرد، ادامه داد: طي يکسال گذشته دشمن با تمام توان فشار حداکثري را به ملت ايران اسلامي وارد کرده اما تا کنون نتوانسته هيچ غلطي بکند. وي هجمه صحنه هفته گذشته را بيش از ده ها برابر عمليات ? و والفجر ? دانست و اضافه کرد: تا زماني که احساس امنيت کنيم، شايد قدر اين امنيت را ندانيم اما همه مي دانيم که امنيت امروز ايران اسلامي با قطره قطره خون شهدا به دست آمده و صحنه هفته گذشته قدر و ارزش امنيت را به ما نشان داد. جانشين فرمانده سپاه همدان با بيان اينکه جوانان ايران اسلامي در پله هاي افتخار ايستاده اند، اظهار کرد: جوانان نخبه ايران پهبادي را ساقط کردند که ابهت و حيثيت آمريکا بود و با ساقط کردن اين پهپاد ابهت آمريکا را در هم شکستند. وي خاطرنشان کرد: کشور ايران تا کنون پرنده اي بالاتر از ?? هزار پا را نتوانسته بود ساقط کند اما توسط جوانان نخبه «سلاح سوم خرداد» قادر است پرنده ?? هزار پا را شکار کند و اين سامانه را تست نکرده بوديم اما پهپاد ?.? ميليون دلاري و بالاي ?? هزار پا آمريکا فرصتي پيش آورد تا اين سامانه را تست کنيم و قدرت نخبگان و جوانان ايراني به تمامي دنيا بيش از گذشته ثابت شود. فرجي با بيان اينکه در زمان دفاع مقدس جنگ ايران و عراق نداشتيم بلکه جنگ ما با آمريکا بود، اظهار کرد: کشور ايران به گفته کي سينجر داراي چهار عنصر مهم شامل رهبر بزرگ، مردم بزرگ، دشمن بزرگ و مکتب بزرگ بوده که اين چهار عنصر موجب شده تا امروز ايران اسلامي به موفقيت و پيروزي برسد. وي گفت: در اغتشاش منافقان طي هفته گذشته ?? نفر از داعشي هاي درجه يک کشته شدند و ??? نفر از منافقان براي ضربه زدن به کشور ايران در سليمانيه آموزش ديده بودند و قصد بر آن داشتند تا با حجم سلاح هاي خود عسلويه را منهدم کنند اما حضور بسيجيان تمامي نقشه هاي آنان را نقش بر آب کرد. جانشين فرمانده سپاه همدان در پايان اضافه کرد: در حوادث اخير شهرستان اسدآباد يکي از شهرستان هاي با امنيت بود که اين امر نشان از بصيرت و شعور سياسي مردم ديار سيد جمال الدين داشت. در اين همايش ميهمان ويژه مراسم سردار حاج صادق آهنگران با مداحي و سرود هاي دوران دفاع مقدس شور و حال بي نظيري به اين محفل داده و جوانان و نوجوانان را با فضاي دوران هشت سال دفاع مقدس گره زد.
  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 127
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.