فرمانداري اسدآباد
بازرسي و امور حقوقي

تاریخ و ساعت
 
30 مرداد 1398 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 234
هفته جاری: 2230
ماه جاری: 9843
تاکنون: 808662
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  سرپرست فرمانداري اسدآباد زير پاي سرمايه گذاران براي ورود به اسدآباد فرش قرمز پهن مي کنيم
 • سرپرست فرمانداري اسدآباد گفت:براي ورود سرمايه گذاران به اسدآباد زير پاي آنان فرش قرمز پهن مي کنيم و حمايت لازم را براي شتاب چرخ توسعه اين ديار از آنان خواهيم داشت.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري اسدآباد،ليلا اميدي در قرارگاه اقتصاد مقاومتي اظهار کرد:سال گذشته 193 طرح توليدي و اشتغال زايي با 37 ميليارد و 270 ميليون تومان در شهرستان مصوب که از اين تعداد 108 طرح با اعتباري افزون بر 14 ميليارد و 226 ميليون تومان در بانکها عقد قرار داد شد. وي خاطر نشان کرد:از مجموع اين تعداد طرح سال گذشته 104 طرح با سرمايه گذاري 13 ميليارد و 465 ميليون تومان اجرا شد و براي 240 نفر شغل ايجاد کرد که بيش از 95 درصد طرح هاي اجرا شده خرد و کوچک و اثر گذاري آن پايين بود. اميدي تعهد اشتغال امسال در اسدآباد را يک هزار و 566 نفر عنوان کرد و افزود:سهميه ادارات مشخص شده و در اين راستا همه مديران بايد در زمينه تحقق اشتغال امسال و جذب سرمايه گذار بزرگ در حوزه کاري خود تلاش کنند. وي سخت گيري ها و روند پرپيچ و خم سيستم اداراي و بانکي را يکي از مهمترين دلايل استقبال ضعيف از اجراي طرح هاي اشتغال زايي در شهرستان دانست و تاکيد کرد:در سالي که به نام رونق توليد نامگذاري شده فراهم کردن شرايط رونق کسب و کار و توليد در شهرستان يک ضرورت است. اميدي تکميل زيرساخت هاي شهرک صنعتي شهرستان را خواستار شد و گفت:شهرک صنعتي اسدآباد با 100 هکتار وسعت يکي از فرصت هاي طلايي براي توسعه واحدهاي توليدي است که بايد مورد توجه قرار گيرد. وي همچنين از آغاز طرح مطالعه دو سد تغذيه مصنوعي هلورو آجين با اعتباري افزون بر 500 ميليون تومان در اين شهرستان طي سال جاري خبر داد و اظهار کرد:تکميل سد نعمت آباد و کنار گذر از جمله پروژه هاي اثر گذار اين شهرستان بوده که در سال جاري افتتاح خواهند شد. مدير اداره تعاون ،کار و امور اجتماعي اسدآباد هم تصريح کرد:سال گذشته 537 نفر اشتغال ايجاد شده در بيمه تامين اجتماعي اين شهرستان ثبت شده است. خداياري رونق اشتغال هاي خانگي را يکي از جمله برنامه هاي دولت برشمرد و افزود:سال گذشته 16 ميليارد ريال تسهيلات براي رونق و گسترش اشتغال هاي خانگي اين شهرستان تسهيلات پرداخت شده است. وي از گفتمان سازي اجتماعي و فرهنگي در سطح جامعه براي تحقق اقتصاد مقاومتي خبر داد و گفت:در بحث ايجاد اشتغال بايد گفتمان سازي عمومي براي مشارکت مردم تشکيل شود و مردم به کمک دولت بشتابند.
  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 86
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.