فرمانداري اسدآباد
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
6 اسفند 1398 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 105
هفته جاری: 1438
ماه جاری: 2513
تاکنون: 909899
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  در ششمين روز از هفته دولت انجام شد؛ افتتاح و کلنگ زني 7 طرح گازرساني، ورزشي و راه در اسدآباد
 • در ششمين روز از هفته دولت 7 طرح گازرساني، ورزشي و راه در اسدآباد با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري همدان و مسئولان و مديران اسدآباد افتتاح و کلنگ زني شد.
 • فتتاح زمين چمن مصنوعي هنرستان فني امام خميني(ره) نخستين طرحي بود که با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مورد افتتاح و بهره برداري قرار گرفت. فرماندار شهرستان اسدآباد در حاشيه افتتاح اين طرح اظهار کرد: عمليات اجرايي اين طرح در سال 95 آغاز و در سالجاري با اعتباري افزون بر 350 ميليون تومان از محل اعتبارات ملي با پيگيري نماينده مردم شهرستان در مجلس شوراي اسلامي توسط سازمان نوسازي مدارس اجرا شده است. مجيد درويشي افزود: با بهره برداري از اين طرح از اين پس دانش آموزان هنرستان و ساير مدارس مي توانند از زمين چمن مصنوعي فوق استفاده کنند. دومين طرح در ششمين روز از هفته دولت 5طرح گاز رساني روستايي و صنايع شهر بود که کلنگ زني و عمليات اجرايي همزمان اين تعداد طرح آغاز شد. فرماندار اسدآباد در حاشيه کلنگ زني گازرساني به روستاي خنداب به نمايندگي از ديگر طرح هاي گاز رساني هفته دولت گفت: اين تعداد طرح به صورت همزمان با اعتباري افزون بر 29 ميليارد و 700 ميليون ريال از محل اعتبارات ملي در اين شهرستان کلنگ زني شدند. درويشي با اشاره به کلنگ زني گازرساني به روستاي قاسم آباد خنداب با اعتباري افزون بر 3 ميليارد ريال افزود: گازرساني به روستاي خنداب با اعتبار 11 ميليارد ريال، اشترجين با اعتبار3 ميليارد و 500 ميليون ريال، قنبرآباد 3 ميليارد و 200 ميليون ريال و گازرساني به صنايع سطح شهرستان با اعتبار 9 ميليارد ريال پروژه هاي قابل کلنگ زني در شهرستان به مناسبت هفته دولت امسال بود که امروز عمليات اجرايي اين طرح ها شروع شد. آخرين طرح کلنگ زني شده در ششمين روز از هفته دولت عمليات بهسازي و تعريض محور داشبلاغ بود که عمليات اجرايي اين طرح نيز با اعتبار 29 ميليارد و 770 ميليون ريال از محل اعتبارات ملي به طول 7 کيلومتر آغاز شد. معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري به همراه فرماندار اسدآباد و مديران دستگاه هاي اجرايي در ششمين روز از هفته دولت با حضور بر مزار شهداي گمنام و اداي احترام به مقام شامخ شهدا، از خانواده شهيد محمدآقا احمدي بهادر ديدار و سرکشي کرد.
  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 116
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.