فرمانداري اسدآباد
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
10 خرداد 1399 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 780
هفته جاری: 780
ماه جاری: 6651
تاکنون: 971686
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  مديراني که از برنامه عملياتي راهبردي 3 ساله استان جا بمانند صندلي مديريتي خود را واگذار کنند
 • استاندار همدان گفت:يک برنامه راهبردي سه ساله در زمينه هاي فرهنگي ،عمران ، اشتغال و سياسي براي استان تنظيم شده که هر يک از مديران در صورتي که از اين برنامه جا بماند بايد صندلي خود را به مدير ديگري واگذار کند.
 • شاهرخي در مراسم تکريم و معارفه فرمانداران شهرستان اسدآباد که در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد اظهار کرد:بنده در رابطه با برنامه راهبردي 3 ساله استان و برنامه ششم توسعه با همه مديران اتمام حجت کرده ام و مديران شهرستاني نيز بايد اين تکليف را بدانند و بايد اين برنامه در شهرستان ها و استان مطابق حرکت در راستاي برنامه ششم اجرا شود. وي با بيان اينکه بايد مطابق برنامه ششم توسعه حرکت کنيم و در اين راستا بنا نداريم کارهاي روز مره را انجام دهيم تصريح کرد: ناظران امر از پايان تيرماه جاري ارزيابي و کنترل خود از شهرستان ها و استان را در بحث محقق شدن يک سوم برنامه را انجام خواهند داد. شاهرخي در ادامه با اشاره به اينکه استان همدان داراي 31 هزار و 766 نفر جمعيت فعال است اضافه کرد :شهرستان اسدآباد با 27 هزار و 718 نفر جمعيت فعال داراي 4 هزار نفر جمعيت فعال جوياي کار با نرخ 12.1 درصد بيکاري است که بر اساس برنامه ريزي هاي راهبردي با نگاه ويژه به سرمايه گذاري بخش خصوصي و حمايت از توليد بايد اين نرخ بيکاري را تا پايان برنامه ششم توسعه کاهش يابد. وي با تاکيد بر اينکه منابع مالي دولت محدود است و بايد هدفمند با خودداري از آزمون و خطا حرکت کرده و موجب ارتقا معيشت و رفع بيکاري و توانمندي هر منطقه شد اظهار کرد:ما دولتي ها شرايط را بايد طوري فراهم کنيم که براي تحقق سند چشم انداز برنامه ششم توسعه سرمايه گذاران نسبت به سرمايه گذاري رغبت بيشتري داشته و اقدام کنند. کاهش نرخ بيکاري اسدآباد از 12.1 درصد به 7.1 درصد در سال 1400 استاندار همدان با اشاره به اينکه در سال 1400 بايد نرخ بيکاري اسدآباد از 12.1 درصد به 7.1 درصد کاهش يابد افزود:براي تحقق اين امر 1100 ميليارد تومان سهم سرمايه گذاري براي شهرستان پيش بيني شده که فرماندار اسدآباد بايد در سال 98 افزون بر 342 ميليارد در سال 99 افزون بر 388 ميليارد و در سال 1400 افزون بر 450 ميليارد تومان سرمايه گذاري با تحقق 1400 شغل انجام دهد . وي تصريح کرد: تحقق اشتغال 1400 نفري در اسدآباد تا سال 1400 با فرض حفظ مشاغل موجود و راه اندازي و احيا و افزليش ظرفيت واحدهاي کاري بوده که تعهد و امضا کرده ايم . با هيچ مديري عهد اخوت نبسته ايم استاندار همدان در ادامه با تاکيد بر اينکه با هيچ مديري عهد اخوت نبسته ايم و اگر نتوانند برنامه راهبردي سه ساله مطابق در راستاي برنامه ششم توسعه را محقق کنند بايد صندلي خود را به مدير ديگري واگذار نمايند خاطر نشان کرد:از فرماندار اسدآباد و دبگر فرمانداران استان مديران مي خواهيم بر اساس برنامه سند چشم انداز ششم توسعه حرکت کنند و برنامه عملياتي و راهبردي سه ساله را دنبال نمايند و از بخش خصوصي و سرمايه گذاران حمايت لازم را داشته باشند. شاهرخي اضافه کرد:فرش قرمز براي حمايت از سرمايه گذاران پهن مي کنيم و آنان را رفيق خود مي دانيم اما با آنان شريک نيستيم چرا که براي خدمت به مردم با خدا معامله کرده ايم . در پايان مجيد درويشي به عنوان فرماندار شهرستان اسدآباد معرفي و از زحمات کريم حميدوند فرماندار سابق اسدآباد و زحمات دوماهه ليلا اميدي به عنوان سرپرست فرمانداري اين شهرستان تقدير و قدرداني شد.
  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 234
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.