فرمانداري اسدآباد
بازرسي و امور حقوقي

تاریخ و ساعت
 
6 خرداد 1398 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 284
هفته جاری: 1144
ماه جاری: 3081
تاکنون: 780350
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  مدير کل ورزش و جوانان استان همدان از انتقادات سازنده و پيشنهادات براي تخصصي کردن هيات هاي ورزشي استقبال مي کنيم ?
 • مدير کل ورزش و جوانان استان همدان گفت:از هرگونه انتقادات سازنده و پيشنهادات کاربردي عملياتي براي تخصصي کردن هيات هاي ورزشي به شدت استقبال و حمايت مي کنيم.
 • جهانشير در جلسه پيگيري مطالبات ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد که در دفتر فرماندار اسدآباد برگزار شد اظهار کرد:در راستاي تخصصي کردن هيات هاي ورزشي تاکنون 12 نشست در استان همدان برگزار شده تا ورزش استان به علم روز مجهز شود. وي با اشاره به مشکلات هيات کاراته اسدآباد افزود:به زودي طي نشستي با هيات کاراته استان مشکلات اين هيات ها به صورت فني و تخصصي مورد بررسي قرار مي گيرد. جهانشير در ادامه تصريح کرد:از ابتداي سال آينده با برنامه اي مدون و پيش بيني شده پيش خواهيم رفت که تکميل زيرساخت هاو پروژه هاي عمراني ،تعيين تکليف پروژه هاي نيمه تمام ورزشي روي زمين مانده ،توجه به هيات هاي ورزشي و تجهيز و نوسازي سالن هاي ورزشي و برون سپاري از مهمترين اولويت هاي کاري مديريت ورزش و جوانان استان همدان در سال 98 خواهد بود. وي همچنين هيات بسکتبال اسدآباد را نماينده شايسته اي براي استان همدان دانست و گفت:دو تيم بزرگسالان اسدآباد تنها نماينده استان در ليگ کشور است و همه موظفيم از اين تيم حمايت کرده تا جايگاه واقعي خود را کسب کند. مدير کل ورزش و جوانان استان همدان با بيان اينکه استان همدان و اسدآباد جايگاه مطلوبي در سطح کشور بويژه در بحث کشتي دارد افزود:در حوزه ورزش يکي از چالش ها در استان همدان عدم ساماندهي هيات هاي ورزشي است و نيز به دليل برخي بي توجهي ها جايگاهي را که در برخي از رشته ها داشته ايم از دست داده ايم و همين امر موجب شده تا برخي از ورزشکاران براي استان هاي ديگر در مسابقات شرکت کرده و براي آن استان مقام بياورند که بايد با حمايت هاي لازم و توجه به قهرمانان و شناسايي استعداد ها تمامي ورزشکاران استان همدان به نام استان قهرمان شوند و مقام کسب کنند. فرماندار اسدآباد هم وضعيت زيرساخت هاي ورزشي اين شهرستان را مناسب ندانست و گفت:متاسفانه خوابگاه ورزشي اسدآباد کاملا غير استاندارد و فرسوده بوده و در مواقع برگزاري مسابقات چندجانبه در خصوص اسکان ورزشکاران دچار مشکل شده و شرمنده تيم هاي ميهمان مي شويم. کريم حميدوند استاندارد نبودن چمن ورزشي فوتبال آزادي و پيست دو ميداني ،نبود رشته پايه ژيمناستيک و پيست دوميداني و فرسوده بودن سالن هاي ورزشي و کمبود امکانات و تجهيزات ورزشي را از مهمترين مشکلات ورزش شهرستان برشمرد و اظهار کرد:مشارکت ورزشکاران سازمان يافته اين شهرستان در سال جاري با کارگروهي و تيمي 50 درصد پيشرفت داشته است. وي استخر شناي مجموعه آزادي و استخر شناي بانوان را 2 پروژه عمراني نيمه کاره ورزشي اين شهرستان عنوان کرد و يادآورشد:در حال حاضر پيمانکاران مربوطه در اين دو پروژه در حال فعاليت بوده که اميدواريم در سال آينده پروژه استخر شناي مجموعه آزادي پس از 25 سال و استخر شناي بانوان پس از 14 سال افتتاح و به بهره برداري برسد.
  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 36
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.