فرمانداري اسدآباد
بازرسي و امور حقوقي

تاریخ و ساعت
 
1 اسفند 1397 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 149
هفته جاری: 1272
ماه جاری: 149
تاکنون: 744984
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  چرا کريم حميدوند فرماندار شهرستان اسدآباد پيگيري و رفع مشکلات تسهيلات متقاضيان طرحهاي اشتغالزايي را بصورت بازرسي و با حضور مجريان طرحها در بانکها انجام مي دهد؟!.
 • چرا کريم حميدوند فرماندار شهرستان اسدآباد پيگيري و رفع مشکلات تسهيلات متقاضيان طرحهاي اشتغالزايي را بصورت بازرسي و با حضور مجريان طرحها در بانکها انجام مي دهد؟!.
 • سال گذشته تسهيلات بي‌نظيري در بحث تسهيلات اشتغال فراگير و روستايي اعلام شد که در اين زمينه سهميه شهرستان اسدآباد نيز از استان همدان محفوظ بود اما براي جذب اين تسهيلات عزم راسخ مديران دستگاه‌هاي اجرايي مانند ديگر شهرستان‌ها و استان‌ها از نقش موثري برخوردار بوده تا از اين فرصت کم‌نظير باقيمانده که شايد ديگر اتفاق نيفتد با حداکثر توان و ظرفيت استفاده کنند.

  در اين بين که گويا تنها تا پايان تيرماه امسال براي جذب تسهيلات اشتغالزايي سال گذشته باقيمانده، در ابتداي سالجاري از افزايش دو برابري سهميه‌هاي اشتغالزايي خبر داده شد که همين امر لزوم همت هر چه بيشتر مديران دستگاه‌ها را براي جذب حداکثري سهميه تسهيلات اشتغالزايي مي‌طلبيد.
  شهرستان اسدآباد نيز از قافله رقابت براي جذب سهميه تسهيلات اشتغالزايي خود عقب نمانده و در اين بين فرماندار شهرستان لزوم برگزاري هفتگي کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري را با حساسيتي جدي از ابتداي سال ضروري کرد و در اين بين، ضمن ارائه گزارش هفتگي مديران دستگاه‌هاي اجرايي از جذب تسهيلات اشتغالزايي، طرح‌هاي مشکل‌دار نيز با حضور صاحبان طرح‌ها در اين جلسات و کارگروه‌هاي هفتگي رسيدگي و بررسي و نسبت به مرتفع شدن و حل مشکلات طرح‌ها اقدام مي‌شود.


  فرماندار شهرستان اسدآباد براي استفاده هر چه بيشتر مردم از اين فرصت طلايي پاشنه‌کشيده بازديدهاي ميداني سرزده را طي روزهاي اخير با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه ترتيب داده و پاي پياده از بانک‌هاي‌عامل يکي پس از ديگري بازديد مي‌شود و مديران دستگاه‌هاي اجرايي هم طرح‌هاي ذيربط در راستاي روند عملکرد بانک‌ها در بحث پرداخت تسهيلات و جذب حداکثري سهميه اختصاص يافته به شهرستان را در سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 92
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.