فرمانداري اسدآباد
اخبار کرونا
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
22 فروردین 1400 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 702
هفته جاری: 1465
ماه جاری: 17181
تاکنون: 1210979
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار انتخابات  »  همکاري 2900 نفر به عنوان دستاندرکار برگزاري انتخابات در اسدآباد
 • فرماندار شهرستان اسدآباد از همکاري 2 هزار و 900 نفر عوامل برگزاري انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين شهرستان خبر داد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري فرماندار اسدآباد اظهار کرد: اين عوامل و نيروها در بخش‌هاي مختلف چون اجرايي، نظارت، بازرسان، انتظامي و خدمات در 29 ارديبهشت آماده برگزاري انتخابات پرشور و حماسي در سطح شهرستان هستند.

  وي در ادامه با اشاره به پيش‌بيني 11?شعبه اخذ رأي در شهرستان اسدآباد افزود: از اين تعداد شعبه اخذ رأي، ?3 شعبه مربوط به انتخابات شوراهاي اسلامي شهر اسدآباد است که به صورت تمام الکترونيک برگزار مي‌شود.

  افشاري خاطرنشان کرد: از دو هفته گذشته صندوق الکترونيک اخذ آرا در سطح شهر و محل فرمانداري براي آشنايي شهروندان با رأي الکترونيک توسط همکاران دستاندرکار رونمايي شد.

  وي در بخش ديگري از سخنانش گفت: با تمهيدات انديشيده شده و برگزاري جلسات و نيز با آگاهي بالاي مردم و کانديداها، شهرستان از جهت رعايت قانون و پرهيز از تبليغات خارج از زمان قانوني و تبليغات در مکان‌هايي که قانون نصب هر گونه بنر،تراک  و پوستر را منع کرده، رضايت‌بخش بوده و موارد تخلفات اندک است.

  فرماندار شهرستان اسدآباد در پايان اظهار کرد: مردم شهرستان اسدآباد چون ديگر ملت غيور کشور در 29 ارديبهشت با نمايش گذاشتن غرور ملي و حضور در انتخابات، سرنوشت آينده خود و مملکت را رقم  زده و در اين همه‌پرسي بزرگ نماد مردم‌سالاري ديني خود را به بهترين وجه به منصه ظهور خواهند  گذاشت.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1445
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.