فرمانداري اسدآباد
اخبار کرونا
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
22 فروردین 1400 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 744
هفته جاری: 1507
ماه جاری: 17223
تاکنون: 1211019
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار انتخابات  »  پيش‌بيني 43 شعبه اخذ رأي الکترونيک در اسدآباد
 • فرماندار شهرستان اسدآباد از پيش‌بيني 43 شعبه اخذ رأي الکترونيک براي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر اسدآباد خبر داد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ، منطقه ، حسين افشاري در دوره آموزشي توجيهي ويژه نامزدهاي شوراي اسلامي شهر اسدآباد و آجين اظهار کرد: در پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر اسدآباد 61 نفر کانديدا و تأييد صلاحيت شده‌اند.

  وي با بيان اينکه در انتخابات اين دوره شوراهاي اسلامي شهر 7 نفر به عنوان عضو اصلي و5 نفر عضو علي‌البدل خواهند بود، عنوان کرد: اقبال عمومي مردم اسدآباد در اين دوره از انتخابات شوراهاي شهر و روستا براي داوطلب عضويت شوراها بالا بود.

  افشاري تصريح کرد: در اين دوره از انتخابات شوراهاي شهر و روستاي اسدآباد افرادي کانديدا شدند که از لحاظ وجه اجتماعي و سطح سواد و تجربه و تخصص نسبت به دوره‌هاي قبل اختلاف دارند.

  وي افزود: بيش از 16تا 17 نفر از کانديداهاي اين دوره شهر و روستاي اسدآباد داراي مدارک تحصيلي فوق ليسانس از دانشگاه‌هاي معتبر کشور هستند.

  افشاري در ادامه با بيان اينکه امسال در 150 شهر کشور انتخابات شوراهاي اسلامي به صورت تمام الکترونيک برگزار خواهد شد، تصريح کرد: انتخابات الکترونيک ضريب امنيت رأي‌گيري را ارتقاء مي‌بخشد.

  وي در ادامه از راه‌اندازي سيستم الکترونيک انتخابات در شهرستان اسدآباد خبر داد و گفت: به منظور آشنايي مردم با انتخابات الکترونيک از هم‌اکنون چهار دستگاه الکترونيک انتخابات در فرمانداري راه‌اندازي شده است.

  وي تصريح کرد: در نمازجمعه هفته جاري شهر نيز دو دستگاه سيستم الکترونيک به منظور آشنايي شهروندان با انتخابات الکترونيک درنظر گرفته‌ايم که شهروندان با مراجعه به اين مکان‌ها با نحوه چگونگي انتخابات الکترونيک آشنا مي‌شوند.

  افشاري در ادامه با بيان اينکه انتخابات در نظام جمهوري اسلامي داراي 3 رکن مردم، کانديداها، مجريان و دستاندرکاران انتخابات است، خاطرنشان کرد: بيشترين زحمات انتخابات در زمينه مادي و معنوي بر دوش کانديداها است.

  معاون فرماندار اسدآباد نيز با بيان اينکه در برگزاري انتخابات دو مورد بايد مورد توجه قرار گيرد، عنوان کرد: قانونمداري و اجراي قانون و اخلاقمداري دو نکته مورد اهميت در برگزاري انتخابات است‌.

  يزدان آزرمي تأکيد کرد: حضور حداکثري مهمترين هدف اين دوره از انتخابات است.

  دادستان عمومي و انقلاب اسدآباد نيز در اين جلسه به برخي از تخلفات انتخاباتي اشاره و بيان کرد: تبليغ عليه نامزدها و هر گونه هتک حرمت و حيثيت آنها، الصاق هر گونه آثار تبليغاتي بر روي علائم راهنمايي و رانندگي، تابلوهاي بيمارستان و تابلوهاي مدارس، استفاده از وسايل و امکانات وزارتخانه‌ها، ادارات، شرکت‌هاي دولتي و مؤسسات وابسته به دولت و شهرداري برخي از تخلفات است.

  هاجرپور افزود: پاره يا معدوم کردن عکس و آتار تبليغاتي نامزدها، تبليغات زودهنگام، خريد و فروش آراء و ... برخي از تخلفات انتخاباتي است.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1493
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.