فرمانداري اسدآباد
اخبار کرونا
بازرسي و امور حقوقي
امر به معروف و نهي از منکر

تاریخ و ساعت
 
22 فروردین 1400 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 705
هفته جاری: 1468
ماه جاری: 17184
تاکنون: 1210982
 
عضویت
 
 
 
 
***((به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسدآباد خوش آمدید))***

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار انتخابات  »  رئيس ستاد انتخابات همدان: همه موظف به تمکين از قانون انتخابات هستند
 • رئيس ستاد انتخابات استان همدان گفت: همه موظف هستند به بايدها و نبايدهاي پيش بيني شده در قانون براي برگزاري انتخابات تمکين کنند.
 • به گزارش کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان، محمد ابراهيم الهي تبار روز يکشنبه در جلسه ستاد انتخابات استان، گفت: از نظر شرعي تکليف داريم که نسبت به اجراي سياستهاي کلان انتخابات و قانون اقدام کنيم و از مردم نيز در اين ارتباط خواستار نظارت عام هستيم.
  معاون سياسي امنيتي استانداري همدان اظهار کرد: در نشستي با مراجع چهارگانه مقرر شد داوطلبان نمايندگي در شوراي اسلامي روستا بدون معرفي نامه به مراکز قضايي مراجعه کنند ، همچنين در شهرها با مراجعه به فرمانداري معرفي نامه دريافت کرده و براي دريافت گواهي نداشتن سوء پيشينه اقدام کنند.
  الهي تبار اضافه کرد: با توجه به همزماني زمان نامنويسي از داوطلبان انتخابات با تعطيلات نوروز، داوطلبان مي توانند از هم اکنون براي دريافت گواهي نداشتن سوء پيشينه اقدام کنند تا در زمان ثبت نام با مشکلي مواجه نشوند.
  وي اضافه کرد: تمهيدات لازم براي دفاع از حقوق داوطلبان پيش بيني شده و هر کس توانايي فعاليت در شوراها را در خود مي بيند براي حضور در اين دوره از رقابتها نامنويسي کند تا علاوه بر شکل گيري يک رقابت سالم، هيچ روستاي در استان بدون شورا نباشد.
  معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان گفت: سياستهاي کلي انتخابات که از سوي مقام معظم رهبري ابلاغ شد بايد توسط رسانه ها، نهادها، دستگاه ها و فعالان سياسي تبيين شود و مردم و نخبگان براي فراهم کردن زمينه هاي اجرايي شدن سياست ها و بايد و نبايدها، ورود کنند.
  الهي تبار اظهار کرد: با توجه به ضرورت آشنايي مجريان به قانون و آئين نامه هاي انتخابات، دوره هاي آموزشي از هفته جاري براي آنها برگزار مي شود.
  وي اضافه کرد: برگزاري دوره هاي آموزشي تا روزهاي منتهي به اخذ راي ادامه دارد و تمامي گروه هاي اجرايي و فعال در انتخابات مورد آموزش قرار خواهند گرفت.
  وي بيان کرد: در اين دوره هاي آموزشي از اساتيد با تجربه و داراي صلاحيتي دعوت شده تا بتوان از تجربه و اندوخته هاي آنها به خوبي بهره گرفت.
  دوازدهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري، پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا و انتخابات ميان دوره‌اي مجلس شوراي اسلامي در تاريخ جمعه 29 ارديبهشت 1396 برگزار مي شود.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1676
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.